O firmie

Nasza Firma zajmuje się rikszami rowerowymi od 1999 roku.

Mając świadomość postępującej degradacji środowiska, zaproponowaliśmy naszym Klientom całkowicie ekologiczny środek transportu.

k2 Nasze pojazdy są w 100% produkowane przez naszą firmę. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, wykonaniem jak i wyposażaniem riksz rowerowych. Jesteśmy firmą, która od podstaw zna zasady działania riksz, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ich już ponad 400.

 

Obecnie głównym profilem naszej działalności jest manufakturowa produkcja riksz rowerowych. W związku z tym, iż posiadamy także wypożyczalnię trójkołowych pojazdów, mamy możliwość przetestowania naszych pomysłów w praktyce i ocenienia ich pod kątem przydatności dla naszych Klientów.

 

Niezależnie od funkcji, jakie ma spełniać riksza, zawsze wyposażamy ją w niezawodny osprzęt, koła, ogumienie i oczywiście odpowiednią dedykowaną ramę.

 

Dbamy także o ekologiczne aspekty produkcji: ekonomiczne używamy materiały, segregujemy odpady przed oddaniem do wyspecjalizowanych punktów recyclingu, używamy energooszczędnych urządzeń, ekologicznych smarów i olejów.